Fotografia / styl

21
Paź

O profesjonalnym wyglądzie podczas Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości.

Rozmowa kwalifikacyjna może budzić wiele emocji. Warto się do niej należycie przygotować. Poznać swojego potencjalnego pracodawcę. Pozyskana wiedza na temat profilu jego działalności, zrealizowanych i realizowanych działań i projektów zawsze procentuje. Jednak to tylko połowa sukcesu. Ważne jest, abyśmy podczas pierwszego spotkania z naszym potencjalnym pracodawcą zaprezentowali się elegancko i stosownie do sytuacji.

Jeśli nie mamy doświadczenia w wyborze stroju na rozmowę kwalifikacyjną, pojawiają się dylematy w wyborze stosownej garderoby, podczas Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości będę pełniła rolę stylistki. Będę udzielać porad – jak wyglądać z klasą na rozmowie kwalifikacyjnej, jak zbudować strój biznesowy, jak stworzyć bazę ubrań w szafie oraz jak zadbać o detale potrzebne do zbudowania profesjonalnego wizerunku.

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, które są zainteresowane bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem. Organizatorem Akademii jest Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu. Tegoroczna Akademia odbędzie się 25 października br. (od 10:00 do 16:00) na terenie Wydziału Matematyki i Informatyki UAM, Poznań – Morasko.

Zapraszam serdecznie w imieniu Organizatorów i swoim do uczestnictwa w Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości oraz odwiedzenia mojego stoiska w Strefie Wizerunku (II pietro budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UAM, Poznań – Morasko).

plakat-arip2016-mapa

Do zobaczenia!

Comments are closed.